היום כשמתחילים לבנות אתר אינטרנט חושבים למי מיועד האתר, חושבים על גוגל וחושבים על מה האתר.

למי מיועד האתר – צורך

גוגל – שיגיעו לאתר

על מה האתר – מה השירות, המוצר הצורך שצריך למלא

וכמובן נגישות האתר.. גם לבעלי מוגבלויות וגם שיהיו נוח והכי פשוט להשתמש באתר. מכיוון שרוצים שהגולש ימצא הכי מהר את מה שיש לנו להציע לו.

היום, האתרים הופכים ליותר ויותר שטוחים תוך קליק אחד מקסימום מגיעים לאן שצריך להגיע. תוך קליק מחייגים תוך קליל מתחברים לוייז, לאימייל, שולחים טופס עם יד אחת, גולשים באתר באמצעות האצבע. (תבדקו אם אפשר אחרת בסלולאר) בתוצאות חיפוש אין צורך במספור עמודים, מיותר לגרום לגולש לעבור עוד דף, פשוט גוללים עוד למטה.

כבר אין חיפושים מתקדמים יש חיפוש פשוט שמכסה הכל. הרוב גולשים מהסלולאר.. אצבע גוללת, אצבע מקליקה.. טפסים הפכו להיות מאוד מיותרים
תבדקו כמה ממלאים טופס ושולחים?

בבניית אתר טוב ההנגשה היא בפנים, בונים בצורה הכי פשוטה והכי נכונה כשבונים אתר אינטרנט באופן נכון עם התגיות גולשים בתוכן בצורה נכונה, נכונה לבעל האתר: מגיעים לאן שהוא רוצה שהגולש יגיע. נכונה לגולש: רואה בדיוק את כל המידע שהוא צריך. נכונה לבעל מוגבלות פיזית: מגיע וקורא בדיוק מה שיש לאתר להציע וגוגל, שמאנדקס את האתר בצורה האופטימאלית, כן זה מאוד תורם לקידום האתר בגוגל.

עם הגלישה בסלולאר כולנו גולשים עם אצבע אחת.. מה זה מוגבלות? קידמה?
ג'רי סיינפלד אומר, אומרים שהילדים היום יותר חכמים, תראה איך ילד בן 3 מצלם? מה הבעיה? לוחץ על אייקון המצלמה ושם לוחץ על אייקון צילום לוחץ על המסך ומצלם. גאון

כשאני היית ילד הייתי צריך לפתוח את החבילה של הפילים להוציא אחד ואז להוציא חבילה אחת וללכת לארון לקחת את המצלמה, להוציא אותה מהנרתיק, לפתוח את מכסה הפילם, להכניס את הפילם, לסגור, לחבר את העדשה להדליק את המצלמה לכוון את העדשה ואז לצלם. ואח"כ להוציא את הפילם לנסוע לחנות צילום לחכות שבועיים ולגלות שכל התמונות שחורות כי שכחת להוריד את מכסה העדשה..

אז מי גאון?

אגב, מה זה בעל מוגבלות? זה זה שיש לו משקפיים, זה מבוגר, זה ילד עם הפרעות קשב וריכוז, זה נכה זה.. 20% האוכלוסייה.. אמנם עכשיו החוק מחייב, אבל זה גם הצורך שלנו, כל 1 מחמישה אנשים שגולשים באתר שלך הם.. חשוב לך לבנות אתר מונגש.

כשאנחנו בונים אתר אינטרנט אנחנו חושבים על הכל.. על כולם..

פלטפורמות: Wix, FreeSpirit, Shopify, Wordpress, PHP , MYSQL ועוד

נשמח לסייע

צריכים סיוע בהנגשת אתר אינטרנט? להביא את האתר שלכם לכמה שיותר לקוחות?
שלחו אימייל או התקשרו , נשמח לסייע